To najdôležitejšie na začiatku výroby každého podstavca, je výber vhodného a kvalitného materiálu. Vybrali sme sa cestou, kde základom našej výroby, je masívne drevo, a to Buk európsky a Orech kráľovský. Každá z fošní, s ktorou začíname pracovať, je svojím spôsobom výnimočná vďaka krásnej kresbe dreva. Týmto sa stáva každý z našich produktov jedinečný a iný. Pri každej činnosti opracovania dreva si pomáhame síce strojmi, no proces výroby je popretkávaný množstvom manuálnej práce. Pri povrchovej úprave používame prehľadný voskový olej, ktorý zaručuje našim produktom dlhotrvajúcu ochranu a krásny vzhľad plochy. A v samotnom závere procesu, vygravírovanie loga, ten nechávame laserovej gravírke.

Prírodný korok získaný z Duba korkového, ktorý sa v najväčšom množstve v rámci Európy vyskytuje v Portugalsku, používame nielen ako dekoračnú časť pri každom z produktov, ale plní aj funkčnú časť.

Merino vlna, z ktorej sú vyrábané naše podložky na stôl, je ekologicky nezávadný a 100% prírodný produkt, ktorý má široké využitie v rôznych oblastiach. Je veľmi príjemná na dotyk a zároveň plní úlohu pekného dizajnového prvku.